Разом допоможемо дітям, які цього потребують

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися в  сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому працівники КУ «Центр надання соціальних послуг  Чорнобаївської селищної ради» відділення соціальної роботи, проводять роботу з сім’ями , які опинилися в складних життєвих обставинах.

08:34 21.04.2022

Почесну нагороду отримав наш земляк!

Указом Президента України від 5 квітня 2022 року № 215/2022 «Про відзначення державними нагородами України» орден «За мужність» III ступеня (2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  - отримав наш земляк, що відзначився під час російського вторгнення в Україну в 2022 році,  Віктор Григорович ПАСІЧНИЙ — підполковник Збройних сил України, учасник російсько-української війни.

09:56 20.04.2022

Відбулася двадцять четверта (позачергова) сесія Чорнобаївської селищної ради   VIII скликання

19 квітня  2022 року під керівництвом селищного голови Сергія ЛЮБИВОГО  відбулася  двадцять четверта (позачергова) сесія Чорнобаївської селищної ради VІІІ  скликання.  З 26 депутатів були присутні 18.

12:49 19.04.2022

Робоча зустріч з депутатами селищної ради

19 квітня перед початком двадцять четвертої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VІІІ  скликання проведено спільне засідання постійних комісій селищної ради.  Комісії  згідно з статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»     опрацювали  5 проєктів рішень  та прийняли рішення  винести їх на розгляд сесії.

12:48 19.04.2022

Разом вирішимо всі питання.

15 квітня селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ провів зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які прибули до сіл Великі Канівці та Малі Канівці Чорнобаївської громади.  За участі старост  Великоканівецького та Малоканівецького  старостинських округів, керівників навчальних закладів, керівників закладів культури даних населених пунктів.

14:55 15.04.2022

Благоустрій – наша щоденна спільна справа.

Працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради розпочато роботи  з благоустрою на Казенному та Лисогорівському кладовищах селища Чорнобай.

14:53 15.04.2022

Проведено  інспектування населених пунктів громади.

13 квітня  заступник  Чорнобаївського селищного голови Володимир Семенов здійснив робочу поїздку до сіл Красенівка, Привітне,  Богодухівка, Тарасівка та Нове Життя  з метою аналізу стану проведення робіт з  благоустрою.

15:21 13.04.2022