Дата: від до Скинути

Спортсмени СК «Вікінг» вибороли 10 нагород Чемпіонату Євразії з пауерліфтингу та окремих вправ світової федерації GPA/IPO

20 листопада в м. Київ відбувся один з найбільш рейтингових і престижних турнірів силового триборства - Чемпіонат Євразії GPA/IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. Випробувати свої сили на турнір світової організації приїхало чимало справжніх професіоналів з України, Грузії та Ірану. Аби стати кращими й виграти чемпіонські трофеї у деяких вікових та вагових категоріях, розгорілась небувала конкуренція. Були встановлені нові рекорди Європи і Світу, що свідчить про незламну жагу спортсменів показувати свою найкращу форму "вириваючи" кожен кілограм.

08:25 22.11.2021

З Днем працівників сільського господарства України!

Щиро вітаю керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, одноосібників, ветеранів галузі та всіх жителів громади з Днем працівників сільського господарства!

22:52 20.11.2021

Проведено роз'яснювальну роботу з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини

Фахівці служби у справах дітей селищної  ради, відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради», спільно з співробітниками Золотоніського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області  побували в селах  Богодухівці, Привітне, Красенівці та Великі Канівці. Вони  відвідали  сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини та провели роз’яснювальну роботу  з приводу належного виконання  батьківських обов’язків, профілактики сімейного насильства, запобігання вчинення дітьми правопорушень  та дитячої бедоглядності.

16:08 19.11.2021

Висловлюємо щирі співчуття з приводу передчасної смерті старости сіл Мохнач та Старий Мохнач - Плахоти Юрія Миколайовича.

Чорнобаївська селищна рада, селищний голова, виконавчий комітет, працівники апарату селищної ради, керівники комунальних установ висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті старости сіл Мохнач та Старий Мохнач - Плахоти Юрія Миколайовича.

15:17 19.11.2021

У громаді відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 19 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, біля пам‘ятних знаків Борцям за волю України та  Небесної Сотні голова селищної ради Сергій Любивий, секретар селищної ради Анатолій Чупрун, заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець,  начальники структурних підрозділів зібрались, щоб вшанувати пам’ять загиблих героїв.

12:37 19.11.2021

Лікарняні і декретні допомоги від Фонду призначили для 2,4 млн осіб за підсумками 10 місяців

За підсумками січня–жовтня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах на суму 16,2 млрд гривень.

12:42 17.11.2021