Щодо організованого вивезення сміття від приватних домоволодінь

Одним з пріоритетних напрямів розвитку житлово-комунального господарства Чорнобаївської громади є створення комфортних умов для життя, своєчасне та організоване вивезення сміття від жителів громади, зменшення стихійних сміттєзвалищ.

10:34 30.09.2021

З гарним настроєм у Хрестителеве  висадили хризантеми

З гарним настроєм у Хрестителеве висадили хризантеми

Закінчилося літо, а разом з ним  і пора цвітіння багатьох квітів, які прикрашали наші села. Щоб восени радувати гостей і жителів Хрестителеве, на клумбі біля  приміщення сільської ради, працівники з благоустрою висадила квіти осені – хризантеми. Хризантеми зазвичай висаджуються восени, на другий рік розростаються пишні кущі і створюють гарні пейзажі.

14:25 29.09.2021

Чорнобаївські спортсменки призери відкритого Чемпіонату Черкаської області з дзюдо

25 вересня в Черкасах пройшов відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2008 року народження. Чорнобаївські спортсменки повернулися з нагородами: Юлія Бондаренко - І місце у ваговій категорії до 44 кг, Діана Олійник - ІІ місце у ваговій категорії до 52 кг. Вітаємо дівчат з успіхом та бажаємо подальших перемог!!!

14:28 28.09.2021

Футбольний турнір на кубок пам'яті Григорія Злидара

26 вересня відбувся футбольний турнір на кубок пам’яті колишнього селищного голови  Григорія Злидара, започаткований за ініціативи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, родини Злидарів і Почесного голови Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району»  Петра Душейка.

08:24 28.09.2021