22  вересня  відбувся фестиваль ветеранських колективів Чорнобаївщини

З нагоди відзначення Дня визволення Чорнобаївщини від нацистських окупантів у Чорнобаївському будинку культури 22  вересня  відбувся фестиваль ветеранських колективів Чорнобаївщини.

10:37 23.09.2021

Чорнобаївські спортсмени СК Вікінг змагалися серед Еліти пауерліфтингу і вибороли нагороди на "Кубку Мирона ІІІ"

18 вересня, в козацькому місті Миронівка, що на Київщині відбувся найграндіозніший Всеукраїнський турнір 2021 року - "Кубок Мирона ІІІ", з пауерліфтингу та окремих вправ. На помості за перемогу змагалися топові спортсмени з всієї України. Не виключенням стали і Чорнобаївські "Вікінги", які вкотре стали однією із самих чисельних команд та довели, що вони гідні бути присутніми і змагатися серед кращих. Організатори запропонували всім спортсменам найкращі умови для виступу, сильних суперників та призовий фонд в 50 000. грн.

12:59 20.09.2021

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

12:35 17.09.2021

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними?

Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

14:58 14.09.2021