Чорнобаївщина  жнивує

Чорнобаївщина жнивує

Чорнобаївщина – край хліборобський і, попри виклики  повномасштабної війни з російськими загарбниками, наші 20 сільгосппідприємств основної групи та 41 фермерське господарство виробляють якісну сільськогосподарську продукцію, створюють робочі місця, наповнюють бюджет та підтримують соціальну сферу. Сільськогосподарським виробникам передано в оренду 6360 га земель сільськогосподарського призначення. Надходження до бюджету громади від оренди даних земель становить 26,9 млн. грн в рік. Сільськогосподарські виробники орендують також 33118 га земельних паїв громадян. Орендна плата громадянам становить понад 131,0 млн. грн після сплати обов’язкових платежів до бюджету.  До бюджету громади надходить податку на доходи фізичних осіб від оренди земельних паїв в сумі 18,7 млн. грн (64 відсотки). Сільськогосподарські виробники забезпечують надходження понад 50 відсотків до загального фонду бюджету громади.

16:31 24.07.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

24 липня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

16:29 24.07.2023

Об’єднавши зусилля – продовжуємо благоустрій захаращених ділянок прилеглих територій до автомобільних доріг

Сьогодні у Хрестителівському старостинському окрузі спільно з місцевими працівниками завзято працювали по благоустрою територій та   вирубці молодої порослі працівники господарської групи та фахівці відділу житлово-комунального господарства комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради, працівники виконавчого комітету селищної ради, КУ «Центр  надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради», спорткомплексу та Чорнобаївського селищного будинку культури, навчальних закладів - Богодухівського НВК І-ІІІ ступенів,  Великоканівецького НВК І-ІІІ ступенів, Лукашівського НВК І-ІІІ ступенів та  Хрестителівського НВК І-ІІІ ступенів, а також  працівники Богодухівського, Новожиттівського, Франківського, Великоканівецького, Малоканівецького, Лукашівського та Веселохутірського старостинських округів.        Проведено значний об’єм робіт по впорядкуванню території прилеглої до  автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-17/Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця на відрізку між с. Хрестителеве та с. Мар’янівка.  Скошено на значній частині території   дикорослу трав’янисту рослинність. Вирубано самостійну чагарникову поросль. Проводилась переробка тонших частин  гілок та  порослі   за допомогою щепобою та деревоподрібнювача на щепу, яка разом з підготовленими товщими частинами деревини буде завезена до навчальних закладів громади, де встановлені твердопаливні котли,  для  опалювання їх приміщень в  осінньо-зимовому опалювальному сезоні.

16:35 19.07.2023

Відбулось засідання тридцять  п’ятої  (позачергової) сесії  Чорнобаївської селищної ради VІІІ скликання

Відбулось засідання тридцять п’ятої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VІІІ скликання

14 липня  2023 року під головуванням селищного голови  Сергія ЛЮБИВОГО відбулося засідання тридцять п’ятої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

12:38 14.07.2023

Вшанували пам'ять земляка турніром з міні-футболу.

Сьогодні, 1 липня,  на стадіоні зі штучним покриттям ЗОШ №1 у смт Чорнобай відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, який був  присвячений вшануванню пам'яті нашого земляка, жителя смт Чорнобай, колишнього гравця футбольної команди «Ветеран», Володимира Шевченка.

17:39 01.07.2023

Випускники  отримали відзнаку   «Відмінник захисту України-2023»

Випускники отримали відзнаку «Відмінник захисту України-2023»

28 червня, у День Конституції України  62 учні зі шкіл області   отримали обласну відзнаку   «Відмінник захисту України» від голови  Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця. Серед них два випускники навчальних закладів Чорнобаївської громади.   Випускник Чорнобаївської гімназії Марченко Євгеній               (вчитель    Сизоненко С.В.) та випускник  Великобурімської ЗОШ І – ІІІ ступенів  Луб’янов Артем (вчитель   Бреус В.В.).  Вони на відмінно опанували предмет «Захист України» та пройшли вишкіл.

11:45 29.06.2023