Дата: від до Скинути

Спільно знаходимо шляхи вирішення ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Мар’янівка-Оржиця.

За ініціативи селищного голови Сергія Любивого 19 квітня відбулась зустріч керівників сільськогосподарських та промислових підприємств громади, щодо спільного вирішення  питання ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Мар’янівка-Оржиця.

15:33 19.04.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

17 квітня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

14:16 17.04.2023

Про результати здійснення аналізу діяльності Чорнобаївської селищної ради та її структурного підрозділу з питань освіти

Управлінням Державної служби якості освіти у Черкаській області у період з 14 по 22 березня 2023 року здійснено аналіз діяльності Чорнобаївської селищної ради та її структурного підрозділу з питань освіти щодо реалізації державної політики у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти на відповідній території; реалізації місцевими органами визначених законодавством прав та обов’язків засновників закладів освіти в частині формування мережі, що забезпечує якісну та доступну освіту за період часу з березня 2020 року по березень 2023 року.

15:29 14.04.2023

Забезпечення належної   підтримки здоровʼя пацієнтів -  спільне завдання.

Забезпечення належної підтримки здоровʼя пацієнтів - спільне завдання.

10 квітня 2023 року, для КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» та КНП «Чорнобаївський центр первинно медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської селищної ради Гуманітарний Хаб «Черкаси» передав велику кількість медикаментів та медичних виробів. Це стало можливим завдяки тісної співпраці Черкаської обласної військової адміністрації з Гуманітарним Хабом «Черкаси» та їх закордонних партнерів.

08:49 11.04.2023

В Чемпіонаті області з волейболу команда з Великої Бурімки виборола друге місце

4 квітня 2023 року на базі Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів ім. Т.Г.Шевченка Канівської міської ради відбулися фінальні змагання Чемпіонату Черкаської області з волейболу серед юнаків. За  звання кращих змагалися команди області  з Руської Поляни, Шполи, Тального, Великої Бурімки (Чорнобаївської ТГ), які продемонстрували злагоджену гру та подарували неймовірні емоції. За результатами змагань команда Великобурімської ЗОШ виборола почесне друге місце! Дякуємо тренеру команди Олександру Вербицькому, за виховання спортивного духу юнаків. Вітаємо наших учнів із черговою перемогою та поповненням скарбнички успіхів нашої громади.

11:34 05.04.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

03 квітня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

11:02 03.04.2023