Дата: від до Скинути

Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щорічно український народ віддає   шану усім без винятку солдатам і офіцерам,  робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне пекло бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

06:00 15.02.2023

Методичні рекомендаці бджолярам

Бджільництво - цінна галузь сільського господарства, яка дає мед, віск, квітковий пилок, маточне молочко і бджолину отруту.

17:00 13.02.2023

43 українці загинули на роботі внаслідок сп’яніння

Робота в стані сп’яніння є частою причиною травм – навіть невеликий вміст алкоголю в крові, який не має явних зовнішніх ознак, зменшує швидкість реакцій, знижує уважність та прискорює стомлюваність.

11:36 07.02.2023

Фонд соціального страхування України завершив передачу справ потерпілих до Пенсійного фонду

У січні Фонд соціального страхування України завершив передачу справ про страхові виплати потерпілих на виробництві – загалом до Пенсійного фонду передано сотні тисяч особових справ в усіх регіонах. Це дозволить Пенсійному фонду забезпечити страховий захист близько 170 тисяч українців, які постраждалі внаслідок нещасних випадків на роботі або мають професійне захворювання, а також їх родин.

11:33 07.02.2023

Провели в останню путь Героя-земляка

Сьогодні, 3 лютого, жителі Чорнобаївської громади провели в останню путь земляка, Героя МІРОШНИЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

14:47 03.02.2023

Допомога за день лікарняного зросла на 71 гривню за два роки

Допомога за час лікування компенсує працівникам втрачений заробіток та дозволяє зосередитись на одужанні. Навіть в умовах пандемії, а потім повномасштабного вторгнення виплати від Фонду соціального страхування України продовжували зростати.

12:41 31.01.2023

Чи оплатять заяви-розрахунки, які ФССУ прийняв, але не встиг профінансувати до 01 січня?

Фонд соціального страхування України продовжував фінансувати лікарняні і декретні допомоги навіть у період найбільш активних бойових дій та упродовж 2022 року виплатив для 2,5 мільйона українців понад 17 мільярдів гривень допомог за лікарняними. Однак з 01 січня 2023 року ФССУ передав цю функцію до Пенсійного фонду України.

12:37 31.01.2023