ЗАХИСТ  ПРАВ  ДІТЕЙ

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання комісії Чорнобаївської селищної ради з питань захисту прав дитини, на якому члени комісії розглянули питання щодо:

11:47 21.02.2023

ФССУ виплатить потерпілим 17 млн грн для забезпечення їх доглядами, ліками і засобами реабілітації

Потерпілі на виробництві отримають від Фонду соціального страхування України виплати на забезпечення їх медико-соціальними послугами, які були нараховані раніше, однак не профінансовані через припинення ФССУ.

16:24 20.02.2023

Про стан захворюваності на КОВІД та ГРВІ

Впродовж  минулого тижня, із 13 по 20.02. 2023 року,  лабораторно  обстежено 50  хворих, що звернулись за медичною допомогою із симптомами захворювань верхніх дихальних шляхів. Інфікованих коронавірусом серед них не виявлено. І це вперше із серпня 2022 року.

15:19 20.02.2023

Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Чорнобаївській громаді вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності,  відстоюючи права українців на гідність та свободу.

10:45 20.02.2023

Шановні земляки!

Цими днями минає дев’ять років від масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Вони залишили в минулому мирне, спокійне життя.

06:00 20.02.2023

Поліцейський офіцер Чорнобаївської громади отримав службовий автомобіль

Відповідно до Програми «Поліцейський офіцер громади»  Чорнобаївської селищної ради на 2022 – 2025  роки з бюджету Чорнобаївської громади  рішенням  депутатів селищної ради була виділена субвенція     Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області на придбання автомобіля для поліцейського офіцера громади сектору превенції   Золотоніського  РВП  ГУНП в Черкаській області в сумі 650 тис.грн., а також  на оплату  послуг за реєстрацію транспортного засобу, сплату  податків і зборів (обов’язкових платежів) передбачених чинним законодавством при закупівлі транспортного засобу  та придбання паливо-мастильних матеріалів на загальну суму 52 тис. 200 грн.    17 лютого Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий та поліцейський офіцер  Чорнобаївської громади сектору превенції   Золотоніського  РВП  ГУНП в Черкаській області Костянтин Дятченко отримали  від ГУНП в Черкаській області поліцейський службовий автомобіль.

10:50 17.02.2023

Кількість профзахворювань у 2022 році зменшилася на 15,6%

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 465 випадків хронічного професійного захворювання (отруєння) українських працівників. Порівняно з 2021 роком кількість встановлених профзахворювань зменшилась на 15,6%, або 456 випадків.

20:41 16.02.2023

Україно, твоя сила в єднанні!

Відповідно указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року  16 лютого в Україні оголошено Днем єднання з метою інтеграції, зміцнення стійкості, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на українське суспільство в умовах воєнних дій.

10:24 16.02.2023

Відбулося перше  засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»

Відбулося перше засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»

15 лютого відбулося перше  засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради».  Спостережна рада створена рішенням сесії селищної ради як наглядовий орган закладу охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради, що надає медичну допомогу вторинного рівня, з яким   укладено договір про медичне обслуговування населення.

09:19 16.02.2023