Послуги з митної діяльності - на Гіді

Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни.

12:31 31.01.2023

Відбулися громадські слухання

27 січня 2023 року в адміністративному приміщенні Чорнобаївської селищної ради за адресою: смт Чорнобай,  вул. Центральна, 152  відбулися громадські слухання щодо розгляду Детального плану території, що розташована у Черкаській області, смт Чорнобай, вул. Центральна, 177, в межах земельної ділянки загальною площею 1,6302 га, кадастровий номер 7125155100:01:000:4979 для «Будівництва системи газопостачання зрідженим вуглеводним газом (ЗВГ) «Пропан-Бутан» пальників цеху по виготовленню сухого молока ПП «Імперіал плюс».

18:27 27.01.2023

ФССУ оплатив для потерпілих майже 29 тисяч засобів реабілітації, послуг протезування, ліків, колясок тощо

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжував опікуватись тими, хто постраждав на роботі – внаслідок нещасних випадків чи професійних захворювань.

14:05 26.01.2023

Українці отримали від ФССУ майже 500 млн гривень компенсацій за час догляду хворих дітей

Піклуватись про рідних – важливо. Бути поруч із хворими дітьми та піклуватись про їх стан під час відключення світла чи про безпеку в разі повітряних тривог, не втрачаючи за ці дні заробіток, – особлива цінність і соціальна гарантія, яку надає державне соціальне страхування навіть під час війни.

14:01 26.01.2023

Звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради»

15:01 23.01.2023

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Сердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят нашої держави – Днем Соборності   України.

06:00 22.01.2023