Громада благодійно отримала потужний генератор

За сприяння Золотоніської районної військової адміністрації та підтримці директора ТОВ «ГРАНЕКС-ЧЕРКАСИ»  Тома Ван Гоі  Чорнобаївська селищна рада благодійно отримала в останні дні 2022 року дизельний генератор потужністю 20 кВт для вирішення питань забезпечення електроенергією об’єктів критичної інфраструктури громади при   довготривалих відключеннях електроенергії.

14:53 02.01.2023

Про перейменування вулиць

Відповідно до статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункту двадцятого статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 та розглянувши протокол засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради від 16.11.2022 щодо найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради, оголошується проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради» у формі електронної консультації.

09:56 02.01.2023

Інформація для тих, хто дарує енергію, — на Гіді

Минулого тижня професійне свято відзначали герої сьогодення — енергетики. Нині це люди, які в надскладних умовах залишаються відданими професії та роблять все, щоб ми з вами мали можливість заварити чай, увімкнути телевізор та не замерзнути цієї зими. Як і захисники на фронті, енергетики ведуть боротьбу з ворожими планами залишити нашу країну в повній темряві.

13:24 31.12.2022

Шановні жителі Чорнобаївського краю!

Сердечно вітаю вас з прийдешнім Новим роком  та Різдвом Христовим! У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на перемогу, на мир і на добрі зміни, на краще життя для своєї родини, громади, для своєї рідної землі, для всієї України. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої згуртованості, відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці для досягнення спільної мети. Тому  разом продовжимо в новому році віддавати всі сили, розум і серце, щоб вистояти і зробити все від нас залежне для перемоги над російським ворогом, для  розвитку і розбудови всіх сфер життєдіяльності громади, для  підтримки деокупованих територій, для наших Збройних Сил України, для нашої держави.

06:04 31.12.2022

Відповідно наказу Черкаської обласної військової  адміністрації від 28.12.2022 року №17 «Про заборону продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області»

20:25 28.12.2022

Шановні працівники енергетичної галузі! Щиросердно вітаю з професійним святом – Днем енергетика!

Це свято об’єднує  людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі та забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки країни.

09:20 22.12.2022