Дата: від до Скинути

Батькам загиблого воїна Кравцова Олега Івановича вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Вже 331 день триває повномасштабна війна, наші мужні захисники боронять українську землю, протистоять російській орді, до перемоги ще складний і витривалий шлях. В Чорнобаївській громаді в цій війні вже є, на жаль, непоправні втрати. Вічним вогнем в серцях жителів громади викарбувані імена  16 героїв – земляків, що загинули, захищаючи Україну та кожного з нас.

11:27 20.01.2023

В Хрестителівському навчальному закладі встановлено сучасний твердопаливний котел

Питання запровадження альтернативних джерел опалення закладів освіти з метою  забезпечення відповідного температурного режиму    є одним із  пріоритетних завдань  для  Чорнобаївської громади.

13:17 17.01.2023

Проведено засідання виконавчого комітету

17 січня 2023 року Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий провів засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради. В засіданні прийняли участь старости старостинських округів та керівники структурних підрозділів селищної ради.

12:49 17.01.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

9 січня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

12:51 09.01.2023

ДИТИНСТВО В УМОВАХ ВІЙНИ

В умовах війни дошкільні заклади та дошкільні підрозділи НВК Чорнобаївської громади працюють за умови облаштованого захисного укриття, яке має бути безпечним для працівників та дітей. Сьогодні заклади дошкільної освіти, в яких наявні найпростіші укриття, приймають дітей, батьки яких працюють. Цінним є те, що батьки довірили своїх дітей вихователям, які розуміють усю відповідальність, покладену на них.

12:23 06.01.2023

У 2022 році українці отримали 29 мільярдів гривень виплат за державним соціальним страхуванням

Система соціального страхування України витримала всі виклики повномасштабного вторгнення – виплати лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, щомісячних та одноразових страхових виплат тощо не призупинялись попри бойові дії.

11:35 05.01.2023

Вже традиційно, в Чорнобаївському спорткомплексі, було проведено турнір з футзалу «Кубок пам’яті С.Д. Пхіденка» серед дітей 2014-2016 років народження

Семен Дмитрович Пхіденко,   розбудовуючи сільськогосподарське підприємство в Чорнобаї, зробив вагомий вклад   в підтримку і розвиток спорту. Ще зі шкільних років Семен Дмитрович почав активно займатись в різноманітних спортивних секціях, залучаючи до спорту все більше друзів та знайомих. Найбільше йому подобалося займатися футболом. Він виступав в складі юнацької команди майстрів спорту Кіровоградської збірної «Зірки». З 1976 року про Семена Пхіденка дізналися  на Чорнобаївщині. Працюючи в селі Богодухівка, він активно займався спортом та  був активним організатором фізкультурно-масової та спортивної роботи в селі. Більш того, активна громадська позиція та любов до спорту допомогли Семену Пхіденку стати очільником потужного Чорнобаївського господарства та організувати футбольну команду «Хлібороб», яка гідно представила Чорнобаївщину в аматорській лізі першості України. Команда брала участь у змаганнях районного та обласних рівнів та неодноразово виборювала призові місця.   Та найбільше часу, сил та здоров’я Семен Дмитрович Пхіденко віддав будівництву спортивного комплексу в Чорнобаї, який наразі  є центром спорту громади.

16:52 04.01.2023

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин оголошує конкурс на виконання робіт

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин у відповідності до рішень Чорнобаївської селищної ради від 17.11.2022 №29 - 32/VIII та 22.12.2022   № 30 – 34/VIII оголошує конкурс на виконання робіт:

09:56 03.01.2023