Відбулося засідання адміністративної комісії

03 квітня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

11:02 03.04.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

27 березня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

12:23 27.03.2023

Перемоги у проєктній діяльності працівників закладів культури Чорнобаївської селищної  ради.

Перемоги у проєктній діяльності працівників закладів культури Чорнобаївської селищної ради.

Працівники Комунального закладу «Публічна бібліотека Чорнобаївської  селищної ради» здобули перемогу у грантовому конкурсі від Міжнародного  благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» на реалізацію арт-проекту «Сильні разом» із залученням коштів від Європейського Союзу в сумі 65 000 грн.

14:53 23.03.2023

Відбулося засідання адміністративної комісії

20 березня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

12:34 20.03.2023

Відкритий обласний турнір з  дзюдо «Зірочки татамі»

Відкритий обласний турнір з дзюдо «Зірочки татамі»

17 березня 2023 року в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов відкритий обласний турнір з  дзюдо «Зірочки татамі» серед хлопців та дівчат 2007-2009 та 2011-2013 років народження, в якому взяли участь команди з Черкас, Яготина (Київська область), Згурівської ОТГ (Київська область), Світловодська, Корсунь-Шевченківського, Шполи, Канева, Драбова, Сагунівки (Черкаський район) та  команди Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад.

09:08 18.03.2023