Чорнобаївська громада

Отже, сьогодні вирішальний день - МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

В Чорнобаївській громаді, де виборців більше десяти тисяч, місцеву владу обиратимемо по новій пропорційній системі з відкритими списками. Громадяни обиратимуть партію та конкретного депутата від політичної сили. Таким чином виборець впливає на шанс кандидата стати депутатом незалежно від його порядкового номеру у партійному списку.

11:50 25.10.2020

З Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дорогі земляки! Вітаю Вас з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів та доньок України. Дорогі учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

08:35 14.10.2020

Зберігайте контакти лікарів первинної допомоги та тримайте з ними зв’язок

З метою недопущення поширення коронавірусної хвороби переконливо закликаємо дотримуватись простих правил, які допоможуть зберегти здоров’я та життя! Ретельно мийте руки, користуйтесь індивідуальними засобами захисту, тримайте дистанцію та, головне, без гострої потреби не виходьте на вулицю, а тим паче не відвідуйте місця масового скупчення людей. Самоізоляція в умовах карантину –  найефективніший спосіб бути захищеним.

22:35 10.10.2020

За рахунок коштів селищного бюджету проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній

Протягом існування центральної дороги в селищі виконувалися лише ямкові ремонти. З 2016 року розпочато процес капітального її відновлення. Неодноразові звернення щодо співфінансування до вищих органів влади не принесли позитивного результату, тому, щороку, поетапно, за кошти селищного бюджету виконується капітальне відновлення головної магістралі Чорнобаївської громади.

20:18 10.10.2020

Оперативна інформація щодо ситуації із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі

Станом на 08 жовтня 2020 року ситуація із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі впродовж останнього тижня значно ускладнилась. За період із 1 жовтня виявлено 55 хворих. Лабораторно обстежено 353 особи контактних із хворими та за клінічними показаннями.

18:05 08.10.2020