Чорнобаївська громада

Шановні юристи Чорнобаївщини, вітаємо з професійним святом!

День юриста – свято людей, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право!» Бути юристом - почесно та відповідально, адже в сучасному сьогоденні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б могли працювати без юридичних консультацій. Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість та наполегливість. У цей святковий день висловлюємо вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість та цілеспрямованість. Нехай життєві негаразди не похитнуть вашу принциповість! Бажаємо вам миру, здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності. Зі святом!

11:35 08.10.2020

Епідситуація по COVID-19 в Чорнобаївському районі

Впродовж останнього тижня із 23 по 30 вересня лабораторно методом ПЛР обстежено 305 жителів району з числа контактних із хворими та за клінічними показаннями. У 36 осіб підтверджене захворювання коронавірусною інфекцією. Найбільше захворілих в Чорнобаї – 24 та Ірклієві – 7 осіб, по 1 хворому виявлено у В.Бурімці, М.Канівцях, Богодухівці, Жовниному та Червоногірці.

15:53 01.10.2020

Другий місяць осені починається з особливої дати - 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

09:48 01.10.2020

Чорнобай відзначив 364 річницю

23 вересня Чорнобай відзначає День селища, приурочений 364-й річниці із дня заснування та 77-й річниці з дня визволення Чорнобаївщини від нацистських окупантів.

21:26 26.09.2020

Напередодні Дня народження Чорнобая висаджено сезонні квіти

Напередодні Дня народження Чорнобая селищний голова Алла Мірошниченко, апарат Чорнобаївської селищної ради та працівники благоустрою комунального підприємства «ВУЖКГ» висадили сезонні квіти на Пагорбі Слави та в квітники по вулиці Центральній.

18:58 25.09.2020

У Чорнобаївській громаді вшанували ветеранів війни

З нагоди 77-ї річниці визволення селища Чорнобай від нацистських загарбників селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот завітали до ветеранів з подарунками від постійного спонсора – керівника ТОВ «РІЧ ЛЄНД» Михайла Теліна та подякували їм за героїзм, мужність і нелегкий життєвий досвід.

23:26 24.09.2020

Вклонімося світлій пам'яті полеглих в боротьбі за нашу державу

Саме в цей осінній день, 23 вересня 1943 року, Чорнобай був визволений від ворожих військ. 77 років тому тисячі наших земляків-чорнобаївчан поклали свої життя, здоров’я та молодість на вівтар Перемоги. І ми з вдячністю і сумом згадуємо тих, хто навік пішов від нас за небокрай.

14:25 23.09.2020