Виїзний прийом громадян в селі Нове Життя

13 червня селищний  голова   Сергій Любивий провів виїзний прийом громадян в селі Нове Життя  з метою ознайомлення  з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та сприяння у їх вирішенні.

16:32 13.07.2021

Добре слово про добрі справи

Безкорислива допомога іншим – це благородно. Про добрі вчинки можна говорити багато, можна обіцяти покращити життя на селі, а можна просто взяти і зробити. Наші мешканці  не стоять осторонь, а активно допомагають розвиватися громаді.

15:32 12.07.2021

6 ЛИПНЯ 2021 РОКУ В ПАРКОВІЙ ЗОНІ СЕЛИЩНОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

Ніч на Купала в смт. Чорнобай справді виявилася чарівною. За селищним будинком культури розгорнулося ціле містечко купальських забав та традицій. Покошена пахуча трава, прибрана сцена, обабіч якої розташувалося купальське деревце, дівчата у віночках та вишиванках, різноманітні купальські зони – все це разом створювало неймовірну атмосферу свята.

16:28 07.07.2021

Зі святом Івана Купала

Липень дарує нам таємниче та колоритне свято, яке полюбляють українці – свято Івана Купала.

16:05 06.07.2021

Чорнобаївську ЗОШ І-ІІІ ст №1  нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Черкаської ОДА

01.07.2021 року Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ст №1 взяла участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, учасником якого вона є, на період до 2023 року, що відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Було представлено програму розвитку закладу на наступні 3 роки з впровадження діджиталізації, STEM-освіти, інформатизації освітнього процесу, підвищення якості кадрового потенціалу та упровадження дистанційних технологій навчання.

08:02 02.07.2021

Чорнобаївська селищна рада висловлює щиру подяку директору ПП «Імперіал плюс» Панову Андрію Вікторовичу за надання техніки та коштів на ліквідацію актів вандалізму в парковій зоні селища Чорнобай.

16:58 30.06.2021

25 червня в селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди одного з головних свят Держави – Дня Конституції України. В цьому році виповнилося 25 років від дня ухвалення Основного Закону України. Закону, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку. Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

11:14 29.06.2021