Свято останнього дзвоника в ДЮСШ

8 червня для спортсменів Чорнобаївської дитячо - юнацької спортивної школи продзвенів ще один останній дзвоник. Свято відбулося у вигляді спільного відкритого тренування вихованців ДЮСШ на Центральному стадіоні та у спортивному комплексі селищної ради. Так, юні футболісти та дзюдоїсти підсумували свій тренувальний рік і продемонстрували навички спортивного виховання, які вони здобули за період навчання.

14:04 09.06.2021

Чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків

3 - 5 червня на базі "Шураві" в Кароліно-Бугаз, Одеської області пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків (12-14 років). Змагання зібрали півтисячі юнаків та дівчат із 22 регіонів нашої країни. В умовах жорсткої конкуреції та напруженої боротьби Анастасія Меньшикова з Великої Бурімки перемогла трьох суперниць з Донецької, Львівської та Івано-Франківської областей, всі сутички закінчила достроково, у зв'язку з явною перевагою.

16:19 07.06.2021

В Городищі відбулися обласні фінальні змагання з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н.

5 червня в м.Городище відбулися обласні фінальні змагання з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н. під девізом: "Хто ти, майбутній олімпієць?" Чорнобаївська спортивна школа також прийняла участь і виборола срібні нагороди.

16:14 07.06.2021

Футбольний турнір в Каневі

4 червня в м.Канів пройшов дитячий турнір з футболу серед  дітей 2009-2010р.н. присвячений пам'яті вихованця Канівської ДЮСШ та героя АТО Кобченка Сергія. В турнірі прийняло участь шість команд. Маємно наступні результати:

16:07 07.06.2021

Проводиться ремонт доріг по вулицях Центральній та Золотоніській

Відновив свою роботу Чорнобаївський асфальтний завод. Асфальт цього заводу  використовується для  ремонту доріг громади. Наразі, проводиться поточний ямковий ремонт доріг по вулицях Центральній та Золотоніській:

15:00 04.06.2021

Проводяться роботи з обкошування узбіччя доріг

Неспекотна травнева погода, яка дарує час від часу рясні дощі, сприяє не лише майбутньому врожаю, а й буйному росту трав. З метою приведення до належного вигляду вулиць селища Чорнобай розпочато роботи з обкошування узбіччя доріг навісною роторною косаркою.

10:13 04.06.2021

Жителі Тарасівки висловили вдячність за працю старості села Валерію Бойку

Хоча все, що виконують працівники нашої громади, комунальних підприємств, є їх безпосереднім професійним обов’язком, ніколи зайвими не бувають людські шана і вдячність. Адже часто їх праця залишається непоміченою і не сприймається мешканцями громади, як щось особливе.

09:12 04.06.2021

Заступник селищного голови Олег Мурав’я з робочим візитом відвідав села Велика Бурімка та Мала Бурімка

2 червня перший заступник селищного голови Олег Мурав’я з робочим візитом відвідав села Велика Бурімка та Мала Бурімка  з метою ознайомлення  з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та сприяння у їх вирішенні.

17:00 03.06.2021