Селищний голова привітав зі святами мешканців будинків для людей похилого віку

Селищний голова Сергій Любивий відвідав мешканців Чорнобаївського та Богодухівського відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, привітав їх з Великодніми святами і  Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вручив подарункові набори.

09:34 07.05.2021

Придбано нову техніку для громади

Для забезпечення потреб громади  та покращення якості надання комунальних послуг населенню, за кошти Чорнобаївської громади та за підтримки депутатів селищної ради було придбано два погружчики та причеп. Також заплановано придбання роторної косарки.

14:57 06.05.2021

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Віктор Ткаченко  провів превентивні заходи у господарствах аграрного сектору.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Віктор Ткаченко провів превентивні заходи у господарствах аграрного сектору.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Віктор Ткаченко  провів превентивні заходи у господарствах аграрного сектору.

10:06 06.05.2021

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з  30 червня

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

14:52 05.05.2021

Видатки Фонду за лікарняними зросли на 51,8% за підсумками І кварталу

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2021 року до Фонду соціального страхування України роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд грн, або 51,8% більше, ніж за І квартал 2020 року.

14:51 05.05.2021

Всесвітній день охорони праці – 2021:  МОП визначила гасло

Всесвітній день охорони праці – 2021: МОП визначила гасло

28 квітня — Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Цього року для його проведення МОП визначила гасло: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

14:50 30.04.2021