Дата: від до Скинути

Працівники з благоустрою відділу житлово-комунального господарства селищної ради не випускають з рук мотокоси та газонокосарки, дбаючи про порядок у селищі

Цьогорічний травень з дощами і теплом сприяє активному росту трав’яного покрову. Група працівників з благоустрою відділу житлово-комунального господарства селищної ради  в буквальному сенсі не випускає з рук мотокоси та газонокосарки, але й вони не спроможні  дати лад на всій території громади. Давайте пам’ятати, що всі ми повинні спільно дбати про порядок і чистоту в наших селах,  бути просто свідомими громадянами і дбайливими жителями своєї громади.

14:56 26.05.2021

Учні Чорнобаївської Гімназії стали переможцями конкурсу «ПЛАНЕТА – МІЙ ДІМ!»

Здобувачі освіти Чорнобаївської гімназії до скарбнички своїх перемог додали ще одну. Учні 5А, 6А та 8-х класів (класні керівники Тараненко І.В., Тарандушка Т.І., Сидоренко Н.М., Копиця В.Г.) долучилися до проведення найбільшого уроку у світі на тему екології кліматичних змін «ПЛАНЕТА – МІЙ ДІМ!» та стали переможцями даного конкурсу.

14:57 25.05.2021

"ФІЄСТА" підкорює вершини

22 травня з Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Травневий дивертисмент", який проходим в м. Черкаси, призерами повернулися вихованці народного колективу «Фієста», керівником якого є Лариса Георгіївна Тріандафіліді. Вихованці гідно презентували свої виступи та показали яскравий результат важкої роботи!

14:13 25.05.2021

Відбувся турнір з боксу «ПАТРІОТ»

У неділю, 23 травня, гостинна Чорнобаївська земля вкорте радо зустрічала гостей та вболівальників Відкритого турніру з боксу «Патріот». Господарі турніру, СК «Едельвейс» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Олександр Воробйов, зустрічали понад 120 учасників з м. Світловодськ (СК «Легіон» та СК «Атлант»), м. Лубни (СК «Січ»), м. Кременчук (СК «Альянс), Черкас (СК «Вулкан», СК «Вікторія», СК «Манєж» та СК «Форсінг») Золотоноші (СК «Центуріон» та Золотоніського району (СК «7я» та СК «Пальміра».

17:05 24.05.2021

Проводяться роботи з благоустрою в Лукашівському старостаті

Робітниками з благоустрою Чорнобаївської селищної ради, Лукашівського старостату, спільно з   працівниками ПСП «Нива» постійно проводиться робота з благоустрою населених пунктів Лукашівського старостату. Обкошується трава, з’являються нові форми клумб та  квітників. В результаті такої роботи територія села стає охайною, красивою та  привабливою.

15:41 24.05.2021

Чемпіонат Києва з пауерліфтингу та окремих вправ UPC

Спортсмени СК «ВІКІНГ» привезли золото, захищаючи рідну Чорнобаївщину на Чемпіонаті Києва з пауерліфтингу та окремих вправ UPC, який відбувся цими вихідними. Вікінги здобули 11 золотих  медалей та встановили рекорд України.

14:41 24.05.2021

Всеукраїнський турнір з дзюдо "Естафета поколінь"

21 травня в Черкасах, вже традиційно , пройшов всеукраїнський турнір з дзюдо "Естафета поколінь". Змагання пройшли на високому рівні, конкуренція хороша, суперники- достойні. За медалі змагалися близько 350 учасників з різних регіонів України. Боролися дзюдоїсти з Харкова, Києва , Житомира, Полтави та Полтавської області, Дніпра , Кропивницького, Яготина, Василькова, Охтирки та всіх регіонів Черкаської області.

14:33 24.05.2021