Виїзний прийом громадян в селі Красенівка.

24 червня селищний  голова   Сергій Любивий провів виїзний прийом громадян в селі Красенівка  з метою ознайомлення  з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та сприяння у їх вирішенні.

12:27 25.06.2021

«Дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії»

Кожного року на території Черкаської області виникає значна кількість пожеж на хлібних масивах, на підприємствах зберігання та переробки врожаю, чим державі завдаються багатомільйонні збитки.

09:49 25.06.2021

Футбольний турнір в с.Руська Поляна, срібло для Чорнобаївської громади

Футбольна команда Чорнобаївської спортивної школи виборола срібні нагороди на турнірі з футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.        23 червня в с.Руська Поляна відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 р.н. кубок "СТОВ Зоря". Серед запрошених команд були ФК "Руська Поляна", ФК "ЛНЗ Лебедин", ФК "Базіс Умань" та ФК "ДЮСШ Чорнобай". У надважкій боротьбі наші хлопці здолали суперників з Умані з рахунком 4:3, а потім командe ЛНЗ з рахунком 3:1, поступившись першим місцем лише господарям турніру. Хлопці гідно боролися і відстоювали честь Чорнобаївської громади.

14:09 24.06.2021

23 червня у селі Кліщинцях відбулося  вшанування лауреатів літературно-мистецької премії імені Михайла Старицького.

Чимало наших земляків своїми вагомими здобутками прославили Україну на весь світ. Та уродженець Кліщинців Михайло Старицький серед них, мабуть, найбільш багатогранний. Письменник, поет, драматург, організатор знаменитого театру корифеїв, перекладач, видавець і редактор. У всій історії України небагато імен із таким творчим діапазоном. Сьогодні ж ми, земляки Михайла Старицького, свято бережемо пам'ять про нього. У селі протягом багатьох років працює його музей, щороку проводяться заходи з нагоди дня його народження, започаткована літературно-мистецька премія його імені.

08:36 24.06.2021

Міжнародний день дитячого футболу

В суботу, 19 червня на футбольному полі зі штучним покриттям, біля Чорнобаївської ЗОШ №1, відбулося сімейне спортивно-розважальне свято до "Міжнародного дня дитячого футболу".

08:02 22.06.2021