1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ? прекрасне свято радості та надії.            Так і цього року КУ «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» відділення соціальної роботи, працівники селищного Будинку культури та Центру творчості провели заходи, присвячені до Міжнародного дня захисту дітей.

14:29 02.06.2021

«Ми-лідери, наш голос важливий»

1 червня 2021 року на базі Українського державного Центру позашкільної освіти, за участю Уповноваженого Президента з прав дитини,  проведено Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Ми – лідери, наш голос важливий!», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Захід відбувався в онлайн і офлайн форматах.Загальна кількість учасників склала більше 500 осіб.

12:25 02.06.2021

Кількість оплачуваних Фондом лікарняних зросла на 29,6% за підсумками січня-квітня

Фонд соціального страхування України продовжує фіксувати значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ. За перші чотири місяці 2021 року кількість прийнятих на оплату лікарняних листків зросла на 29,6 %, потреба у видатках за ними – на 60,3 %. Так, у січні-квітні Фонд прийняв на фінансування 1 мільйон 642 тисячі 355 листків непрацездатності на загальну суму понад 5,7 мільярда гривень.

09:17 31.05.2021

Фонд направив 2,5 млн грн на щомісячні виплати для 117 медиків і їх родин

Працівники закладів охорони здоров’я, які внаслідок гострої професійної хвороби на COVID-19 отримали стійку втрату працездатності, зокрема, інвалідність, отримують від Фонду соціального страхування України щомісячні страхові виплати. Також зазначені виплати фінансуються для осіб, які перебували на утриманні медичних працівників у разі їх смерті.

09:15 31.05.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

09:14 31.05.2021