Електронний підпис економить папір та обходить черги

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис.

16:24 26.04.2021

26 квітня відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

26.04.2021 біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за участю представників органів місцевого самоврядування, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії та учасників ліквідації аварії  на Чорнобильській АЕС.

16:17 26.04.2021

Пенсійний фонд інформує про зміни в організації виплати і доставки пенсії та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що зміниться для жителів Черкащини.

12:00 26.04.2021