Стримана весна: завтра на Черкащині стане прохолодніше

Весна веде себе стримано і різких змін у погоді не передбачається. Черкащина залишається під впливом малорухомих атмосферних фронтів. Тому і завтра періодично випадатимуть дощі, дещо похолодає. При цьому, середній температурний фон відповідатиме кліматичній нормі. Інформують у обласному гідрометцентрі.

09:52 15.04.2021

Великодній кошик 2021 : як за рік зросла його вартість

Православні християни 2 травня відзначатимуть Великдень. Поки що незрозуміло, як святкувати в умовах карантину в Україні – ймовірно, деякі міста, наприклад, Київ, продовжать локдаун, щоб захопити цю дату. У будь-якому разі від відвідування церков краще утриматися, а провести свято у родинному колі вдома. Сьогодні «Слово і діло» пропонує подивитися, як за рік змінилася вартість великоднього кошика.

09:02 15.04.2021

Потреба у видатках за лікарняними і страховими виплатами перевищує доходи від частки ЄСВ

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України.

09:58 14.04.2021