Дата: від до Скинути

Інформація про списані суми податкового боргу 21.12.2020 (включно) та новостворений борг станом на 01.04.2021 року

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

14:35 22.04.2021

22 квітня - найтепліший день тижня. Потім - заморозки.

22 квітня Черкащина перебуватиме під впливом системи циклонів над Скандинавією, в теплій їхній частині. Зміна вітру на південний і надходження більш теплого повітря зумовить сплеск тепла. Інформує обласний гідрометцентр.

12:01 22.04.2021

Всесвітній день охорони праці – 2021:  МОП визначила гасло

Всесвітній день охорони праці – 2021: МОП визначила гасло

28 квітня — Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Цього року для його проведення МОП визначила гасло: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

09:22 20.04.2021

Помірні дощі та періодичне тепло: прогноз на тиждень

Розпочався Вербний тиждень, який зазвичай на Черкащині буває холодним. Так і в цьому році – останніми днями дещо похолодало. Температура знизилася на 2-3º: середньодобова до 7-8º тепла, вдень не вище 10-14º, вночі лише 1-3º тепла. На висоті 2 см від поверхні ґрунту відмічалися заморозки 0-2º, а минулої ночі у Золотоноші зареєстровано 5º морозу. По області пройшли нерівномірні зливові дощі, кількістю 3-23 мм. Верхній шар ґрунту добре зволожений, температура на глибині 10 см +8+9º, що дозволяє продовжити сівбу ярих зернових та городніх культур. Температура води у річках +7+9º.

09:03 20.04.2021

Стримана весна: завтра на Черкащині стане прохолодніше

Весна веде себе стримано і різких змін у погоді не передбачається. Черкащина залишається під впливом малорухомих атмосферних фронтів. Тому і завтра періодично випадатимуть дощі, дещо похолодає. При цьому, середній температурний фон відповідатиме кліматичній нормі. Інформують у обласному гідрометцентрі.

09:52 15.04.2021