Дата: від до Скинути

Чорнобаївські спортсмени СК "Вікінг" гідно представили Черкащину, на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ

14-16 травня в м. Київ відбувся один з найбільш рейтингових і масових турнірів змагального сезону силового триборства - Чемпіонат України 2021р. з пауерліфтингу та окремих вправ UPC, де проходив відбір на Чемпіонат Євразії 2021 GPA/IPO. Участь в турнірі прийняв вже іменитий Чорнобаївський Спортивний клуб "Вікінг". В дуже напруженій та безкомпромісній боротьбі, серед більш ніж 230 спортсменів, виборюючи кожен кілограм, «Вікінги» вибороли 12 нагород - 10 золотих та 2 срібних медалі, ставши чемпіонами та призерами престижного Всеукраїнського турніру, а також встановили 6 рекордів, з яких 2 рекорди України, 2 - Європи та 2 - Світу! З гідністю відстояли честь рідної землі, як Черкащини так і славетного Чорнобаївського краю.

11:52 17.05.2021

Про введення в експлуатацію водонапірної вежі

Водонапірна вежа (нині діюча), яка розміщена біля районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Райвіськомат), об’єм 125 м3, була  обстежена комісією Чорнобаївської  районної ради ще в 2007 році, за участі  фахівців проектного інституту Черкасиводопроект. При обстеженні виявлено, що несучі залізобетонні конструкції втратили несучу здатність і водонапірна вежа потребує  демонтажу. Поряд з цим, її експлуатація продовжується і до цього  часу. На сьогодні, її загроза виникає в тому, що вежа дала крен і в будь-який момент зможе привести до непередбачуваних наслідків.

10:52 12.05.2021