Дата: від до Скинути

Вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Велика Бурімка

Напередодні Дня матері голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова, голова Золотоніської районної ради Борис Євмина та голова Чорнобаївської територіальної громади Сергій Любивий вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Велика Бурімка Чорнобаївської територіальної громади Ларисі Пасько та висловили щирі слова вітань.

11:58 11.05.2021

Проведено благоустрій кладовищ

За доброю традицією жителями Чорнобаївської територіальної громади було проведено прибирання сільських кладовищ, як невелика можливість вшанувати пам'ять та місця спочинку наших пращурів.

14:00 07.05.2021

Допомога по тимчасовій непрацездатності від ФССУ зросла на 15,9%

Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 365,26 грн у розрахунку на день. За оперативними підсумками І кварталу 2021 року ріст середньоденної допомоги порівняно з тим же періодом минулого року склав 15,9%.

10:49 07.05.2021

Пандемія COVID-19 спричинила зростання кількості нещасних випадків у 3,9 раза

Щороку 28 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони праці, покликаний звернути увагу на безпеку робочих місць, виробничі ризики, збереження життя і здоров’я працівників.

10:47 07.05.2021

Щомісячні страхові виплати шахтарям зросли на 591 гривню за підсумками перерахунку

Фонд соціального страхування України щомісяця фінансує страхові виплати, які компенсують частину втраченого доходу відповідно до ступеня втрати працездатності, для 87,4  тисяч потерпілих гірничої галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих.

10:45 07.05.2021