Ситуація із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі

Станом на 18-20 грудня 2020 року ситуація із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі не зменшує обертів.    Загалом, 18-20 грудня на COVID-19 захворіли 26 осіб, а саме: Чорнобай – 11 Іркліїв - 3 Велика Бурімка - 2 Хрестителеве - 2 Богодухівка - 2 Степове - 1 Крутьки - 2 Лящівка - 1 Лукашівка - 1 Новоукраїнка - 1    З огляду на ситуацію, вкотре нагадуємо про заходи, які допомагають вберегтися від зараження, а це – використання масок в місцях масового скупчення людей, дистанція, дезінфекція рук, дезінфекція приміщень, дотримання інших протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.    Забувати, що коронавірус – це серйозна небезпека - не варто!   Завідувач лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» І.М. Коренюк

17:30 21.12.2020

Щира вдячність усім ліквідаторам Чорнобильської катастрофи!

Чорнобиль...від цього моторошного слова майже 35 років здригається земля, адже воно назавжди вкарбувало велику трагедію людства. Чорнобиль – символ горя та страждань, покинутих домівок, страшних хвороб, зрушених планів та сподівань. Страшна техногенно-екологічна катастрофа, ніби випадково, ввірвалася в буденність простих людей та обпалила гіркими сльозами долю великих родин та ще ненароджених дітей, завдаючи непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. А Земля? Вона ні в чому не винна, бо її зрадили ми — люди, які увіковічнили у чарівному краї великий слід радіаційної катастрофи.

09:11 14.12.2020

Держгеокадастр Черкаської області передав Чорнобаївській громаді землю в комунальну власність

Сьогодні, 09 грудня 2020 року, в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбулася важлива подія для Чорнобаївської громади – передача до комунальної власності селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

18:14 09.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники Чорнобаївської територіальної громади, посадові особи, старости, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету та ветерани місцевого самоврядування! Прийміть вітання з нагоди професійного свята!

08:02 07.12.2020

В Чорнобаївській територіальній громаді представлено новообраного голову, оновлений склад депутатського корпусу та ухвалено перші важливі рішення: відбулася перша сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання

25 жовтня 2020 року відбулися перші місцеві вибори голови та депутатів до Чорнобаївської селищної ради, до якої увійшли: Богодухівська, Великобурімська, Великоканівецька, Веселохутірська, Красенівська, Лукашівська, Малобурімська, Мохнацька, Новожиттівська, Новоукраїнська, Привітненська, Франківська та Хрестителівська сільські ради. За результатами встановлення підсумків голосування головою Чорнобаївської селищної ради обрано Любивого Сергія Васильовича, за якого проголосувало 2004 виборці (31,5% від загальної кількості голосів).

17:34 26.11.2020

У темний час доби пішоходи повинні носити світловідбивні елементи: рішення Кабміну від 11 листопада 2020 року

Кабінет Міністрів України своїм рішенням зобов’язав пішоходів використовувати світловідбивні елементи у темний час доби. Відповідне правило поширюється на людей, що рухаються проїзною частиною чи узбіччям.

17:22 12.11.2020