Ще вчора це була заповітна МРIЯ, а сьогодні справжня РЕАЛЬНIСТЬ!!!

15:28 13.04.2017

Розвиток спорту в селищі

У 2017 році футбольна команда селища Чорнобай буде брати участь у кубку та чемпіонаті району по футболу після декількарічної паузи. Відповідні рішення були прийняті депутатами селищної ради, з метою пропаганди спорту та здорового способу життя. Так, введено посаду інструктора по спорту та внесено ряд змін до селищної комплексної програми «Розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2020 роки», що дає більші можливості популяризувати спорт серед населення.

13:01 07.04.2017

ФК "Колос" та "Ветеран" отримали нагороди за І та ІІ місця у обласних чемпіонатах

30 жовтня відбулася вирішальна гра Першості Черкаської області з футболу 2016 року в першій лізі, в якій футболісти Чорнобаївського футбольного клубу „Колос” вибороли путівку до вищої ліги чемпіонату області 2017 року.

11:22 14.11.2016

Танцювальний колектив „Фієста”  став переможцем міжнародного конкурсу

Танцювальний колектив „Фієста” став переможцем міжнародного конкурсу

Вихованці народного художнього колективу „Фієста” Чорнобаївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Лариса Тріандафіліді) стали переможцями ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості „Світ у твоїх долонях”.

12:31 10.11.2016

Всеукраїнські досягнення вихованців Чорнобаївської ДЮСШ

З 28 по 30 жовтня 2016 року  у м. Харків проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. з боротьби самбо. Учениця Чорнобаївської ДЮСШ  Владислава Торопцева  у ваговій категорії до 70 кг здобула бронзу. До змагань спортсменку підготував тренер Снітко А.Є. Вихованка ДЮСШ та тренер вдячні Чорнобаївській селищній раді за фінансову підтримку, яка була надана для придбання комплектів кімоно, що використовуються для участі у Всеукраїнських змаганнях з дзюдо та самбо.

11:53 01.11.2016