Танцювальний колектив „Фієста”  став переможцем міжнародного конкурсу

Танцювальний колектив „Фієста” став переможцем міжнародного конкурсу

Вихованці народного художнього колективу „Фієста” Чорнобаївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Лариса Тріандафіліді) стали переможцями ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості „Світ у твоїх долонях”.

12:31 10.11.2016

Всеукраїнські досягнення вихованців Чорнобаївської ДЮСШ

З 28 по 30 жовтня 2016 року  у м. Харків проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. з боротьби самбо. Учениця Чорнобаївської ДЮСШ  Владислава Торопцева  у ваговій категорії до 70 кг здобула бронзу. До змагань спортсменку підготував тренер Снітко А.Є. Вихованка ДЮСШ та тренер вдячні Чорнобаївській селищній раді за фінансову підтримку, яка була надана для придбання комплектів кімоно, що використовуються для участі у Всеукраїнських змаганнях з дзюдо та самбо.

11:53 01.11.2016

На Лисогорівці святкували День кутка

14 жовтня до двох великих свят - Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України – на кутку Лисогорівка додали ще одне. Цього дня жителі вулиць Комашка, Сонячної та частини Толстого зібралися на вигоні за церквою відзначити День кутка.

21:53 18.10.2016

До Дня селища селищний голова привітала наймолодшого жителя Чорнобаю

24 вересня, якраз на річницю селища Чорнобай, о 22 год. 35 хв. в пологовому будинку Чорнобаївської ЦРЛ на світ з’явився наймолодший житель громади. Народився хлопчик, якого батьки назвали Русланчиком, вагою 4,380 кг і зростом 57 см.

19:27 03.10.2016

360-річчя селища

У суботу, 24 вересня селище відсвяткувало 360-річчя з дня свого народження. Зранку друзі й соратники Григорія Злидаря та любителі футболу вшанували світлу пам’ять колишнього багаторічного голови селищної ради турніром на його честь.

19:24 03.10.2016