Дата: від до Скинути

Розпочато роботу із загородження прибудинкової території жителів багатоповерхівок

Як показує практика, на жаль, договір на вивезення сміття із приватних домоволодінь підписали не всі свідомі селища Чорнобай. Крім того, такі особи регулярно викидають своє сміття, до того ж не в малих об’ємах, до сміттєвих баків, розташованих біля багатоквартирних будинків.

15:58 17.05.2018

Зі святом!

Чорнобаївська селищна рада вітає всіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень!

12:52 17.05.2018

«Господарі» показали на що здатні – відбувся матч І туру Чемпіонату Чорнобаївського району з футболу 2018 року

Різка зміна погоди та загрозливий весняний дощ не завадили чорнобаївським футболістам продемонструвати вправну гру в боротьбі за право бути Чемпіонами з не менш професійною командою із села Жовнине.

16:49 13.05.2018

Зробимо разом наше селище кращим!

Вже стало доброю традицією, щороку, навесні, облагороджувати Чорнобай, прикрашати його різноманітними квітами та зеленими насадженнями.

15:37 13.05.2018

В Чорнобаївській громаді відбулися урочистості до Дня пам’яті та примирення та з нагоди Дня Перемоги

Початок травня завжди знаменується двома головними подіями, які традиційно відзначаються в селищі. Адже героїчні вчинки наших земляків неможливо забути ніколи.

15:28 10.05.2018

Дякуємо за подвиг!

Сьогодні, як і кожного року, ми вшановуємо тих, хто ціною власного життя виборов нам право жити. Десятки мільйонів кращих представників багатьох народів і народностей захистили цивілізацію і прийдешні покоління від геноциду, не дали повернути колесо історії до часів рабства та інквізиторських жахів середньовіччя.

17:53 07.05.2018

КВН скликає друзів

Вже стало доброю традицією проводити в районному будинку культури Чемпіонати серед шкільних команд, де всі бажаючі можуть насолодитися чудовими жартами талановитої шкільної молоді.

16:11 05.05.2018