Спонсорська допомога від небайдужих жителів продовжує надходити

Особливою окрасою будь-якого населеного пункту, безумовно, є квітники. Адже вони потребують незначних фінансових вкладень, проте своєю охайністю та красою, тривалий час, прикрашають громадські місця, сквери та площі.

11:58 05.07.2018

Новини футболу

28 червня 2018 року,  наша місцева футбольна команда спробувала свої сили на виїзді, побувавши в гостях Іркліївської ОТГ. Але гра з лідерами Чемпіонату району з футболу, на жаль, очікуваного виграшу команді «Чорнобай»  не принесла. Гра завершилась рахунком 5:1, на користь господарів поля. Єдиним голом проти суперників відзначився Владислав Головня.

16:45 03.07.2018

Аншлаг в Чорнобаї – «Шоу Юри» зібрало повний зал глядачів

Нове комедійно-розважальне шоу з Юрою Горбуновим «Шоу Юри» з’явилося на українських телеканалах не так давно, проте жителі Чорнобаївщини мали змогу побачити його на власні очі, та ще й за доволі демократичну ціну.

16:51 02.07.2018

Там де музика грає – все селище гуляє. В Чорнобаї відгуляли «Party на шайбі»

Задоволена дітвора, усміхнені обличчя, цікаві конкурси, неймовірні жарти, смаколики та запальні танці під дощем - цей вечір не залишив байдужим нікого.  Дощ та гроза не зіпсували настрою гостям свята, всі присутні раділи та відривались на повну.

23:14 29.06.2018

З Днем Конституції України!

Чорнобаївська селищна рада вітає Вас із Днем Конституції України.  Це Основний закон, який гарантує нам всім права та свободи, наближає Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпляє незалежність нової європейської держави.  Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.  Міцного здоров'я нам українці, бадьорості духу та впевненості у безхмарному Конституційному майбутньому нашої спільної держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства.  Слава Україні!

16:32 28.06.2018