Спортивні новини

22 квітня, на стадіоні Чорнобаївської ЗОШ № 2, відбувся матч 1/8 фіналу на Кубок Чорнобаївського району з футболу 2018 року, де згідно попереднього жеребкування зустрілися команди селищної ради «Ветеран» та ФК Чорнобай. Це була запекла гра «дербі», в якій змагалися досвід та молодість.

12:49 23.04.2018

Проведено турнір з кульової стрільби, присвячений пам'яті Олександра Слинька

В теплий, квітневий день, Чорнобаївська громада вже традиційно проводить турнір з кульової стрільби пам’яті майора міліції Чорнобаївського районного відділу УМВС України в Черкаській області, Олександра Слинька, який трагічно загинув на 33 році життя, у квітні 1998 року, виконуючи свій службовий обов’язок.

21:43 22.04.2018

Селище буде красивим, селище буде квітнути!

Сьогодні, 18 квітня 2018 року, працівниками апарату Чорнобаївської селищної ради висаджено 50 нових кущів сортових троянд, які були придбані за кошти селищного бюджету.

20:09 18.04.2018

Бригада по благоустрою в новій формі

Із селищного бюджету було придбано 10 нових комплектів робочої форми для бригади по благоустрою. Закуплено якісні комплекти зимової (утеплена фуфайка) та літньої (піджак, брюки) робочої форми та спеціальні сигнальні жилети-світловідбивачі.

21:24 13.04.2018