Гордість громади

Найбільш  значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук. Саме Мала академія наук учнівської молоді покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

14:21 12.07.2022

Зустріч із колегою-захисником.

Сьогодні 12 липня в Чорнобаївській селищній раді пройшла тепла зустріч з військовослужбовцем, нашим колегою – захисником Сергієм Яковенком, який захищав українську землю і всіх нас від російських військових загарбників  в точках зіткнень з ворогом в Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях.  Наразі він   перебуває  у короткотерміновій  відпустці і незабаром повернеться до своєї частини для продовження виконання військового обов’язку.    Сергій подякував за допомогу від громади, яку вже отримував з військовослужбовцями перебуваючи на передовій та спільно обговорили подальшу взаємодію у вирішені нагальних питань і потреб, які може на себе взяти громада.

11:37 12.07.2022

Відправлено черговий вантаж для наших захисників.

Вантаж продуктів харчування, зокрема м’ясні та овочеві консерви, макаронні вироби, крупи, печево, цукерки, чай, каву, питну воду, продукти швидкого приготування, а також засоби гігієни, перев’язувальні матеріали та маскувальні сітки відправлено на лінію зіткнення, де боронять Україну наші земляки, зокрема Олександр Тарасенко та його побратими (72 бригада ЗСУ).

15:20 11.07.2022

Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та зайнятості населення на території Чорнобаївської селищної територіальної громади

8 липня  під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та зайнятості населення на території Чорнобаївської селищної територіальної громади.

10:11 08.07.2022

На Чорнобаївщині вп’яте пролунав дзвін пам’яті.

Біль і смуток огортає душу. Сьогодні,    1 липня,   в с.  Веселий хутір  відбулася  церемонія прощання із загиблим  солдатом Темчишиним Олександром Руслановичем який зник безвісти під час виконання бойового завдання в період вогневого зіткнення з ворогом 16 червня в районі населеного пункту Долина Донецької області. 24 червня під час зачистки даної території і розшукових заходів він був знайдений загиблим. Олександр в ході виконання бойового завдання був вірний  військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

15:07 01.07.2022

На Чорнобаївщині попрощалися з героєм – захисником, який загинув на Донеччині.

1   липня  в с.  Хрестителеве  відбулася  церемонія прощання із загиблим солдатом-навідником гранатометного взводу  Підплетою Русланом Віталійовичем, 13.01.1980 року народження. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, загинув 26 червня 2022 року під час участі в бойових діях для забезпечення здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, поблизу населеного пункту Верхньокаменка Донецької області.

12:48 01.07.2022

Відбулася чергова сесія селищної ради

30 червня  2022 року під головуванням селищного голови  Сергія ЛЮБИВОГО відбулося засідання двадцять шостої сесії Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

12:05 30.06.2022