Зустрічали на колінах загиблого Героя у російсько-українській війні

Зі сльозами на очах, скорботою та біллю від непоправної втрати, з квітами, з державними прапорами в руках, Чорнобаївщина прощалася із загиблим   головним  сержантом механізованого взводу механізованої роти  механізованого  батальйону старшим сержантом КОЖАН ВІКТОРОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ, який захищав рідну землю, свій народ, у війні з російським окупантом.

12:34 03.09.2022

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

06:00 01.09.2022

На Чорнобаївщині  попрощалися з героєм-оборонцем.

На Чорнобаївщині попрощалися з героєм-оборонцем.

Сьогодні Чорнобаївщина знову в жалобі. 31 серпня,   в селищі   Чорнобай відбулася  церемонія прощання із загиблим   старшим стрільцем взводу охорони роти охорони першого відділу Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшим солдатом КУЗЬМЕНКОМ ВІКТОРОМ ЛЕОНІДОВИЧЕМ, який захищав Батьківщину та всіх українців від підступного та безжального ворога – росії.

15:17 31.08.2022

Вшанували пам'ять  військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України

Вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня вшанували пам'ять  військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України та поклали квіти до могил мужніх земляків.

16:44 29.08.2022

До КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» передано рефрижераторVolkswagen Crafter

Вже більше 6  місяців триває кривава війна на території України. Війська російських  загарбників воюють не лише з Збройними силами України, а нещадно нищать надбання українців за багато років невтомної праці, майно мирних жителів, вбивають жорстоко цивільних.

13:08 26.08.2022

Держпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП.  Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога. Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді.

08:26 26.08.2022

Відзначаємо 31-у річницю Незалежності України – вільної та незламної.

31-у річницю становлення нашої держави цього року ми відзначаємо під звуки сирен та вибухи снарядів. Сьогодні ми переживаємо черговий історичний етап, продовжуємо відстоювати свою свободу.

12:59 24.08.2022

Про надання фінансової підтримки розвитку фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 року № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

08:57 24.08.2022