Фонд виплатив 645 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат у червні

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за травень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали 108,7 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.

15:46 29.06.2022

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

15:45 29.06.2022

ФССУ продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.

15:42 29.06.2022

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

08:46 29.06.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради.

28 червня  2022 року Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий провів засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради. В засіданні прийняли  участь  старости старостинських округів,   керівників структурних підрозділів селищної ради.

13:06 28.06.2022

В Чорнобаївській громаді провели урочисті заходи до Дня Конституції України

Сьогодні  наша країна відзначає велике державне свято – День Конституції України. Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.  З 24 лютого розпочалась повномасштабна війна  і в умовах жорстоких бойових протистоянь наші мужні герої-захисники України захищають незалежність нашої держави, українську землю і кожного з нас від військ російської федерації ціною надлюдських можливостей і навіть життя. Українці об’єднались заради спільної мети - перемоги над агресором і впевнено крок за кроком ми всі разом наближаємось до її досягнення.

10:34 28.06.2022

Шановні  жителі Чорнобаївської громади!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – 26  річницю прийняття Конституції України. В 1996 році відбулась справді значима історична подія в нашій країні, вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову і гарантує місцеве самоврядування та проголосив юридичні гарантії прав та свобод людини і громадянина, право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів і переконань.  Для нас є особливо важливим, що від Чорнобаївщини брав участь в розробці і прийнятті    даного закону почесний житель Чорнобаю Петро Григорович Душейко, народний депутат України другого скликання.

08:12 28.06.2022

Відбулося засідання опікунської ради Чорнобаївської селищної ради

23 червня під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї відбулося засідання опікунської ради Чорнобаївської селищної ради, на якому члени ради розглянули питання щодо призначення опікуна для особи з інвалідністю.

09:39 23.06.2022

В Україні запускають три програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу.

Перша програма запроваджує мікрогранти у розмірі до 250 тис. грн для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже існуюче підприємство:

11:06 22.06.2022