Дата: від до Скинути

Пісні співали, колядували та в конкурси грали: В Савківці відбулося свято Нового року та Різдва Христового

Святкова та затишна атмосфера, гарно вбрана новорічна ялинка, зацікавлені погляди гостей свята, красиво одягнуті учасники заходу. Цього дня в Савківській бібліотеці було тепло та святково. До читальної зали зійшлися всі охочі подивитися на святкове дійство та взяти участь у новорічних конкурсах і постановках.

16:23 08.01.2019

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам’яті Семена Дмитровича Пхіденка

Вже традиційно, в спортивному комплексі селища, було проведено турнір із футзалу серед юнаків, присвячений видатному жителю, Почесному громадянину Чорнобая, ініціатору будівництва спортивного комплексу - Семену Дмитровичу Пхіденку.

15:57 04.01.2019

УВАГА!!! НЕБЕЗПЕЧНА ЗОНА!

Внаслідок роботи важкої спецтехніки Чорнобаївського РЕМ, по пішохідній частині вулиці Центральної стався обвал ґрунту, після чого утворилась велика яма, глибиною понад 8 метрів. На аварійній зоні проводяться відповідні роботи, найближчим часом небезпечну ділянку буде усунено.

15:03 04.01.2019

УВАГА! Важлива інформація

Завтра, 04 січня 2019 року,  з 08:00 до 16:00 години БУДЕ ВІДСУТНЄ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ по вулиці Центральній (від перехрестя В.Доманицького (колишня Першотравнева) до аптеки № 35, по обидві сторони), провулку Зеленому, вул. Кропивницького (колишня Кірова) та в районі центрального водозабору і військомату.

10:17 03.01.2019

Продовжуються роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Через складні погодні умови без електроенергії та воопостачання залишаються ще кілька вулиць Чорнобая. Енергетики Чорнобаївського РЕМ працюють без перерви вже понад добу. Просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалася.

11:28 26.12.2018

В Чорнобаївському районі за добу випала місячна норма снігу

В зв’язку із погіршенням погодних умов продовжуються заходи по розчистці доріг та тротуарів в Чорнобаївській територіальній громаді. Для виконання вказаних робіт залучено 6 одиниць снігоприбиральної техніки. Відповідні заходи розпочалися сьогодні - 25 грудня 2018 року, о 4 годині ранку.

19:43 25.12.2018

Там де чатує небезпека та бігають електрони: енергетики відсвяткували професійне свято

Щороку, в грудні, святкується День енергетика України. Саме в найбільш короткий світловий день року ці відважні, сильні та працьовиті люди відзначають своє професійне свято. Щоденна робота, покладена на працівників енергетичної галузі, полягає в забезпеченні найважливішого блага цивілізації – світла. Завдяки їх невтомній праці в будинках, лікарнях, школах, дошкільних закладах та підприємствах створено комфортні умови для життя. Важко переоцінити значення поняття «енергетик», адже це не просто слово, а ціла епоха.

14:10 22.12.2018