Напередодні Великодня привітали людей похилого віку

Напередодні Воскресіння Хрестового, 26 квітня 2019 року, селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот завітали до стаціонарного відділення територіального центру для людей похилого віку. Наразі, в закладі проживають 15 одиноких людей, котрі потребують професійного догляду та спілкування.

15:40 26.04.2019

Здоров’я нащадків в наших руках!

Купівля різнокольорових штучних квітів для українців є давньою звичкою. Люди активно несуть шкідливі «прикраси» на кладовища під час пам’ятних днів, навіть не розуміючи, яку небезпеку створюють собі та своїм близьким. Вибір пластикових квітів, які пропонуються українцям із прилавків, здається нескінченним.

22:36 24.04.2019

Шановні побутові споживачі!

В Україні триває реформа ринку електричної енергії. З 01 січня 2019 року в країні діє нова модель ринку електричної енергії, при якій функції розподілу електроенергії відокремлено від постачання.

15:58 23.04.2019

Триває впорядкування паркової зони

З нагоди 362-ї річниці Чорнобая, восени, було відкрито дитячо-спортивний майданчик, кошти на який було виділено із державного бюджету за ініціативи народного депутата України Сергія Рудика. Відтоді це місце стало популярним серед місцевої молоді, до багатофункціональної зони відпочинку залюбки приходять з батьками і найменші жителі селища. Різноманітних дитячих та спортивних установок вистачає кожному, незалежно від віку.

19:39 18.04.2019

Людина живе, доки її пам'ятають: в Чорнобаї вшанували пам'ять майора міліції Олександра Слинька

Нічне чергування 12 квітня 1998 року для старшого інженера по організації дорожнього руху Чорнобаївського відділення ДАІ старшого лейтенанта міліції Олександра Слинька відбувалося як завжди. За 13 років служби Олександр Слинько сумлінно ставився до своїх обов’язків. Траплялися тривожні виклики і серйозні затримання, вирішувалися сусідські та сімейні чвари…Проте, така робота йому подобалася, про неї він мріяв ще з дитинства. Але, цієї злощасної ночі все змінилося…

00:19 13.04.2019

Цей день в історії…11 квітня 1945 – звільнення табору Бухенвальд

74 роки тому війська Третьої армії США, під командуванням генерала Джорджа Паттона, звільнили в'язнів нацистського табору Бухенвальд біля Веймара, через застінки якого пройшло більше 250 тисяч в'язнів з усієї Європи, 106 з яких були вихідцями із Чорнобаївщини.

21:00 11.04.2019

Жителі кутка «Веретенівки» організували малечі справжнє свято

За останні роки в селищі Чорнобай з’явилося чимало спортивних та дитячих ігрових майданчиків. Кошти на їх придбання виділялися з державного, обласного та селищного бюджетів. Красивим та укомплектованим дитячим майданчиком відтепер можуть похвалитися і жителі кутка «Веретенівки», які на Благовіщення організували для малечі справжнє свято.

15:47 08.04.2019