Жителі кутка «Веретенівки» організували малечі справжнє свято

За останні роки в селищі Чорнобай з’явилося чимало спортивних та дитячих ігрових майданчиків. Кошти на їх придбання виділялися з державного, обласного та селищного бюджетів. Красивим та укомплектованим дитячим майданчиком відтепер можуть похвалитися і жителі кутка «Веретенівки», які на Благовіщення організували для малечі справжнє свято.

15:47 08.04.2019

Багатодітним сім'ям підвищують допомогу з 1 квітня 2019 року

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

21:11 06.04.2019

Творчо звітувала Чорнобаївська громада

23 березня 2019 року, в районному будинку культури, відбувся творчий звіт Чорнобаївської громади, де звітувала селищний голова Алла Мірошниченко про виконану роботу за 2018 рік. Очільниця селища прозвітувала про роботу апарату Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, повідомила про виділення коштів та озвучила плани на наступний 2019-й рік. Основною проблемою, яка є найбільш актуальною не тільки для жителів Чорнобая, а й всього району є капітальний ремонт вулиці Центральної. Алла Мірошниченко надала актуальну інформацію населенню щодо цієї ситуації та запевнила, що селищна рада працює в даному напрямку для того, щоб якнайшвидше вирішити це болюче питання.

12:07 25.03.2019

Чорнобаївська селищна рада вкотре нагадує про заборону спалювання опалого листя

Наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей. Їдкий дим від спалюваного листя заповнює все навкруги, проникає в домівки чорнобаївців навіть крізь зачинені вікна та двері. Повітря стає гірким і важким, ускладнюється дихання.

11:58 20.03.2019

Для КП «ВУЖКГ» придбано новий трактор з комплектуючими

До комунального підприємства «ВУЖКГ» доставлено новий трактор, кошти на який було виділено із селищного бюджету. МТЗ-892 «Беларус» українського виробництва придбано на відкритих торгах через систему ProZorro. Спецтехніка має базову комплектацію та доповнена навантажувачем і металевим відвалом.

22:05 18.03.2019

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Від усієї Чорнобаївської громади вітаємо Вас із професійним святом! На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності кожного жителя. Благополуччя наших осель багато в чому залежить від Вашого професіоналізму та відповідальності.

09:17 17.03.2019

УВАГА! Споживачам ТОВ «Черкасиенергозбут»

ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє про те, що у відповідності до пункту 4.12 Правила роздрібного ринку електричної енергії, які  затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка.

14:09 15.03.2019