Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Від імені Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю Вас із Днем Соборності та Свободи України.

07:47 22.01.2019

З нагоди християнського свята Богоявлення та Хрещення Господнього жителі Чорнобая та гості селища занурилися в крижану воду

19 січня 2019 року  українці святкують завершальне свято з Новорічно-Різдвяного циклу – Хрещення Господнє. Цей день завжди був найбільш величним та радісним для українського народу, адже таїнство Хрещення є джерелом світлої радості, очищення душі та зміцнення віри в краще майбутнє.

15:31 19.01.2019

Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Від імені Чорнобаївської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю Вас із християнським святом Богоявлення та Хрещення Господнього.

07:49 19.01.2019

Жителі Чорнобаївської громади передали гуманітарну допомогу в зону АТО

Чорнобаївською селищною радою, спільно із громадським діячем Анатолієм Гичкою, було оголошено про збір допомоги для бійців, які захищають  кордони України в зоні бойових дій. Про благодійну акцію повідомлено місцеві підприємства та організації, які відповідально віднеслися до цього завдання та надали чималу кількість продукції і речей домашнього вжитку для українських захисників.

10:54 17.01.2019

До уваги жителів Чорнобаївської громади, рибалок-любителів та небайдужих громадян!

Чорнобаївською селищною радою було замовлено проведення аналізу води в річці Ірклій (в адміністративних межах селищної ради).    Згідно до протоколу дослідження № 1-4 від 15.01.2019 року Чорнобаївського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» розчиненого кисню:

16:41 15.01.2019

УВАГА! Важлива інформація

В зв'язку із поривом, сьогодні,  15 січня 2019 року,  з 21:00 години  БУДЕ ВІДСУТНЄ ВОДОПОСТАЧАННЯ по вулиці Жовтневій (від приміщення колишнього музею в сторону Малих Канівець, до кінцевих номерів). ПРОСИМО ЗАПАСТИСЯ ВОДОЮ!

16:11 15.01.2019

В Савківці відбулися святкові заходи та заслухано звіт селищного голови

Вже традиційно у Савківському клубі збирається чимало глядачів. Адже, завжди, після новорічних та різдвяних свят селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко звітує перед громадою села. Під час свого виступу вона поінформувала савківчан про роботу органів місцевого самоврядування в 2018-му році та визначила пріоритетні напрямки подальшої роботи щодо розвитку Чорнобаївської громади на 2019-й рік.

21:28 11.01.2019

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та приватних підприємців!

В зв’язку з погіршенням погодних умов, Чорнобаївська селищна рада звертається до всіх суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності селища щодо прибирання прилеглих до об’єктів господарювання територій від снігово-льодяних утворень.

17:11 10.01.2019