Вітаємо з професійним святом!

Дорогі працівники соціальної сфери, спеціалісти, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин!

11:00 04.11.2018

Майстрині добрих справ потребують допомоги

Неоголошена війна на Сході, на жаль, триває і досі, проте люди, яким небайдужа доля українських бійців намагаються якомога більше нагадати їм про те, що їх люблять та чекають якнайшвидшого повернення додому.

12:34 29.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Чорнобаївського району !

09:58 25.10.2018

Для задоволення потреб жителів Чорнобаївської громади придбано сучасний мікроавтобус

Завдяки співпраці Чорнобаївської селищної ради із районною державною адміністрацією та районною радою було придбано сучасний та комфортний мікроавтобус «Mersedes Sprinter» 2012-го року випуску. Кошти на його придбання було виділено із селищного (555 000 грн.) та районного (400 000 грн) бюджетів.

16:22 24.10.2018

В Чорнобаї передавали листи «остарбайтерів»

Більше 70-ти років тому листи «остарбайтерів» повинні були дістатися до своїх адресатів, але цього не сталося. Можливо про них ніхто б і не дізнався, якби Кліщинський громадський активіст та історик Олег Ткаченко не знайшов їх в одному із архівів Полтавської області. Як виявилося згодом, такі листівки були написані наприкінці літа 1943-го, а потім їх доставляли потягом до України. Проте, поштова кореспонденція так і не потрапила до своїх адресатів. З часом, листи «остарбайтерів» потрапили до Житомирського архіву та, після формування фондів, були направлені для подальшого зберігання до архівів різних областей.

22:30 19.10.2018

З 95-річним ювілеєм привітали місцеву довгожительку

95-й ювілейний день народження відзначила жителька селища Чорнобай Пелагея Олександрівна Черненко. Щоб привітати довгожительку з поважною датою, в суботу, 13 жовтня, до оселі Пелагеї Олександрівни завітали селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот.

23:05 13.10.2018

В Чорнобаї з'явився новий спортивний майданчик

Відтепер мешканці та гості селища мають змогу відпочити на території спортивного майданчика неподалік річки Ірклій, подалі від проїжджої частини.  Дітки, разом із батьками, мають змогу не лише із користю для здоров'я провести вільний час, а й насолодитися красивими краєвидами паркової зони. Просимо підтримувати благоустрій облаштованої території, не смітити та не руйнувати те, що створювалося для відпочинку та оздоровлення підростаючого покоління!

08:31 11.10.2018